Únor 2013

Vzpomínky

13. února 2013 v 20:32 Téma týdne
Vzpomínky. To je to nejcenější, co máme, co nám nikdo nemůže vzít a co nemůže mít nikdo stejné. Pokud jde o moje vzpomínky, snažím se co nejvíc myslet na ty dobré. Patří mezi ně například výlet do Paříže, dovolená v Turecku, Bulharsku a na Ibize a třeba všechna možná zábava. Ty vzpomínky mi nikdo nesebere - no, možná kdybych se hodně praštila do hlavy a měla bych amnésii, to jo :D ale jinak jsou navždy moje.
Vzpomínky hromadíme po celý život a jsou to jedinné, co snámi bude všude, kdykoli a kdekoli až do smrti. Myslím, že člověk by si měl svůj život užívat a to pořádně. Samozřejmě to nepřehánět, aby všechno nepokazily problémy. Ale umět si užívat, protože skvělé zážitky utváří ještě skvělejší vzpomínky. Víte, co až vám bude devadesát a začnete se ohlížet zpátky na svůj život, co si řeknete? Samozřejmě je důležité se učit nové věci, nějaké to vzdělání a dobré skutky. Tohle všechno v kombinaci se zábavou a skvělými zážitky mohou být vašimi nejmilejšími vzpomínkami, nepromarněte svůj život.
Sice vás asi nenavštíví inkvizitor jako v Červeném trpaslíkovi, ale stejně, copak se nebudete chtít ospravedlnit sami před sebou? Promarnit svůj život je nejhorší trest jaký můžete sami sobě dát. Užívejte každý den, radujte se z maličkostí, smějte se a život bude o hodně sladší. A vzpomínky krásnější. :)